Кабмін звільнив керівника Державного агентства водних ресурсів

Тимчасово покладено виконання обов’язків голови Державного агентства водних ресурсів України на Наталію Латиш.

Уряд звільнив Олексія Кузьменкова з посади голови Державного агентства водних ресурсів. Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Звільнено Кузьменкова Олексія Олександровича з посади голови Державного агентства водних  ресурсів України. Тимчасово покладено виконання обов’язків голови Державного агентства водних ресурсів України на Латиш Наталію Сергіївну», — йдеться у повідомленні.

Мельничук повідомив про ще деякі кадрові рішення: Кабмін звільнив Андрія Почтарьова з посади державного секретаря Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, тимчасово поклавши виконання його обов’язків на Ольгу Кравченко, погодив призначення Євгена Мироненка заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації, а також звільнення Романа Гученка з посади голови Сумської районної державної адміністрації Сумської області.

Нагадаємо, Верховний суд звільнив свого голову Князєва, оскільки правоохоронці викрили корупційну схему, у якій брало участь керівництво Верховного суду. Зокрема, на хабарі у 2,7 млн доларів спіймали голову суду Всеволода Князєва.