Медведчука позбавили статусу адвоката

Обвинувачуваного у держзраді Віктора Медведчука позбавили права займатись адвокатською діяльністю.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області позбавила обвинуваченого у державній зраді лідера забороненої партії Віктора Медведчука права на зайняття адвокатською діяльністю. Про це повідомив засновник адвокатського бюро Роман Титикало у Facebook 24 травня.   «Щойно дисциплінарна палата КДКА Київської області задовольнила нашу з Іллею Костіним скаргу та позбавила Медведчука права на зайняття адвокатською діяльністю!» — написав він.   Титикало зазначив, що робота щодо позбавлення кума президента РФ права займатись адвокатською діяльність розпочалась ще у 2016 році.

Нагадаємо, у січні поточного року президент Володимир Зеленський позбавив Медведчука громадянства. Екснардепа підозрюють у держзраді. У травні 2021 року йому висунули обвинувачення за трьома епізодами: розкрадання державних надр, передача таємної військової інформації та підривна діяльність.

У квітні 2022 року кума російського президента затримали правоохоронці. У вересні його передали Росії в рамках масштабного обміну полоненими.

Суд повернув державі землі дружини Медведчука