Мета щодо армії дронів справді амбітна — Зеленський

Український лідер Володимир Зеленський високо оцінив проєкт зі створення армії дронів.

Президент Володимир Зеленський у четвер, 25 травня, взяв участь у заходах з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, повідомляє пресслужба Офісу президента.

«Сьогодні важливо передусім подякувати кожному й кожній, хто забезпечує надійним зв’язком наших людей, Україну, нашу оборону — всіх українців. Хто захищає лінії зв’язку, відновлює пошкоджений зв’язок, хто захищає кіберпростір нашої держави. Все це буквально з’єднує українців, дає змогу нашим воїнам і Україні бути ефективними в обороні, а нашим людям — просто розуміти, що відбувається, й чути, бачити своїх рідних і близьких», — сказав глава держави.   Зеленський наголосив на важливій діяльності Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації в напрямі захисту українського кіберпростору.

«Робота служби спецзвʼязку — комплексна. І це не лише зв’язок як такий. Я пам’ятаю вашу роботу в перші дні повномасштабного вторгнення, спрямовану на те, щоб не дати змоги ворогу уразити будь-яким чином наш кіберпростір. Я точно розумію, що ви робите все можливе в напрямі радіоелектронної розвідки», — зазначив президент   Глава держави також високо оцінив проєкт зі створення армії дронів.

«Мета щодо армії дронів справді амбітна. Я хочу подякувати за вашу комплексну роботу. І хочу побажати вам лише перемоги. Мені здається, що це — найважливіше», — сказав Зеленський.

Раніше повідомлялося, що перші три роти армії дронів готові до бою. За проєктом армія дронів закупили понад 3,8 тисячі безпілотників на суму в понад 4,1 млрд гривень.