На Донеччині арештували літак бізнесмена, котрий бажав працювати з окупантами

На Донеччині арештовано та передано в управління АРМА повітряне судно, що належить на праві власності директору підприємства цивільної авіації, який бажав співпрацювати з окупантами. Про це повідомляє обласна прокуратура.

Арешт наклали на літак моделі «АН-140-100» (2004), вартістю понад 20 млн гривень. За даними слідства, у травні 2022 року директор товариства з обмеженою відповідальністю, яке спеціалізується на наданні послуг цивільної авіації, вирішив налагодити авіабізнес на тимчасово окупованих територіях України.

Він запропонував так званому голові адміністрації Маріуполя створити «авіакомпанію» для здійснення пасажирських й вантажних перевезень. Для цього пообіцяв надати у користування власний літак, який на той час знаходився на підконтрольній Україні території. Проте фактично доставити літак окупантам не вдалось.

Чоловіку повідомлено про підозру у готуванні до колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 14, ч. 4 ст. 111-1 КК) та його оголошено у розшук.

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии