На Донеччині робітник ландшафтного парку отримав 5,5 років за співпрацю з ворогом

На Донеччині  фахівця з рекреації Регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» Дмитра Єнтальцева засудили на 5,5 років за поширення інформації про переміщення ЗСУ. Про це редакція 368.media   дізналася з вироку суду за ч. 2 ст. 114-2 КК.

Єнтальцев 28 березня у Костянтинівці Краматорського району зафіксував розміщення військовослужбовців поблизу двох шкіл та здійснив збереження знімка екрана із зображенням місцевості на Google картах. Даний скрін він переслав агенту окупантів. Так само він зафіксував вояків біля заводу.

З метою приховування вчинення вказаного злочину переписка у невстановлений час була видалена. Дії фахівця з рекреації кваліфікували за ч. 2 ст. 114-2 КК.  У судовому засіданні обвинувачений відмовився від дачі показів, але вину не визнав. Єнтальцев погодився на обмін полоненими.

Чоловіка призначили покарання у виді позбавлення волі на 5,5 років.

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии