На Київщині поліцейського, який застрелив дитину, засудили до 4 років в’язниці

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області визнав винним у вбивстві п’ятирічного Кирила Тлявова поліцейського Івана Приходька і засудив його до чотирьох років позбавлення волі з урахуванням терміну перебування під вартою. Приходько вже відсидів в СІЗО 3,5 роки.

Покарання призначили з формулюванням «за неумисне вбивство». Суд також ухвалив врахувати його строк перебування під вартою і врахувати за позбавлення волі».

Згідно з рішенням суду, з Приходька на користь держави стягнуть понад 135 тис. гривень. Також він має сплатити мільйон гривень моральної шкоди родичам загиблого хлопчика: батькам Кирила — 800 тис. гривень, бабусі — 200 тис. гривень.

Іншому правоохоронцю Володимиру Петровцю суд призначив випробувальний термін на два роки за збереження патронів.

Ще двох фігурантів справи — Дмитра Кривошея та сина Володимира Петровця, який на момент скоєння злочину був неповнолітнім, суд виправдав.

Прокуратура Київщини оскаржуватиме вирок суду.

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии