На Луганщині окупанти повісили чоловіка за проукраїнську позицію — ОВА

У Сватівському районі Луганської області російські загарбники стратили чоловіка через те, що він мав чітку проукраїнську позицію.

Російські окупанти повісили чоловіка з проукраїнською позицією в тимчасово захопленому ними Сватівському районі Луганської області. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Telegram 24 травня.   «Окупанти повісили чоловіка на Сватівщині. Він мав чітку проукраїнську позицію. Російські нелюди постійно тиснули на нього та тягали на допити. Хотіли зламати. Однак сватівчанин не змінював власних поглядів і чекав на визволення. Стратили його в рідній Нижній Дуванці», — написав він.

Лисогор підкреслив, що після деокупації регіону катів знайдуть і покарають.   «При деокупації територій проводитимуть ретельні стабілізаційні заходи. Запевню, що кожного ката та колаборанта покарання знайде!» — заявив глава Луганської ОВА.

Нагадаємо, протягом року після деокупації Київської області поліція виявила 15 місць масового поховання вбитих мирних жителів і три катівні. 

Днями СБУ ідентифікувала трьох поплічників росіян, які створили катівню під час тимчасової окупації частини Миколаївської області.