На Ставці обговорили перехід ЗСУ на нові літаки

Мова йде про нову організаційну структуру, навчання пілотів та персоналу, інфраструктуру та матеріально-технічне забезпечення.

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Обговорювалась концепція розвитку військової авіації. Про це український лідер повідомив в Telegram у середу, 24 травня.

«Почали роботу над всеохопною концепцією розвитку нашої авіації з урахуванням переходу на нові типи літаків. Нова організаційна структура, навчання пілотів та персоналу, необхідна інфраструктура, матеріально-технічне забезпечення тощо», – написав глава держави.

Також Зеленський повідомив, що про оперативну ситуацію на фронту доповіли головком ЗСУ, керівництво розвідки, командувачі угруповань військ Хортиця й Таврія.

«Від Міноборони почули про стан забезпечення боєприпасами передових підрозділів та резервів. Проаналізували наявні й потенційні контракти на постачання та динаміку нарощування власного виробництва», – додав президент.

Нагадаємо, що президент США Джо Байден схвалив плани щодо навчання українських пілотів на винищувачах F-16. Також з’являлася інформація, що наші пілоти вже почали тренування на цих літаках.