На Тернопільщині затримали посадовця ДМС у сприянні в ухиленні від мобілізації

На  Тернопільщині припинили незаконну діяльність жінки, яка за грошову винагороду обіцяла чоловікам призовного віку сприяти в отримані довідки про тимчасову непридатність до військової служби. Про це повідомляє департамент внутрішньої безпеки Нацполіції.

Оперативники встановили причетність 45-річної співробітниці одного з територіальних відділів управління ДМС в Тернопільській області до протиправних оборудок. Вона пропонувала військовозобов’язаним особам за винагороду допомогти уникнути мобілізації.

При цьому жінка запевняла, що має «зв’язки» в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки і може вплинути на рішення членів військово-лікарської комісії щодо встановлення «фіктивного» діагнозу про хворобу та визнання особи тимчасово не придатною до служби. Таку «послугу» оцінила у шість тисяч доларів. Жінці вже оголошено  про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК (Зловживання впливом).

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии