Накладено арешт на майно колаборанта з Голої Пристані

Під час тимчасової окупації Скадовського району чоловік добровільно пішов на співпрацю з ворогом. Він став так званим «головою» Голопристанської окупаційної адміністрації.

Накладено арешт на нерухоме майно, транспортні засоби і корпоративні права, які належать так званому «голові» Голопристанської окупаційної адміністрації, що на Херсонщині. Загальна вартість арештованої власності — понад 11 мільйонів гривень. Про це повідомляють в Офісі генпрокурора України.

«За даними слідства, чоловік під час тимчасової окупації Скадовського району добровільно пішов на співпрацю з ворогом. Він став так званим «головою» Голопристанської окупаційної адміністрації. Виконуючи свої «повноваження», у червні 2022 року фейковий очільник разом із своєю «заступницею» у супроводі військових РФ прийшли додому до чинної заступниці міського голови. Він вимагав від неї ключі від машини, яка належить територіальній громаді, а також свідоцтво про державну реєстрацію. Побоюючись за своє життя, а також життя своїх близьких, жінка виконала вимогу. Це авто він передав для користування представниками окупаційної влади», — йдеться у повідомленні.

Псевдочиновника підозрюють у пособництві країні-агресору і колабораційній діяльності.

Нагадаємо, СБУ викрила послушника УПЦ МП, що виправдовував агресію РФ.

Раніше повідомлялося, що в Кропивницькому оголошено вирок двом священникам.