Не хочуть бачити, що в нас тут. Анатоліч поскаржився на "бани" в Instagram

З початком повномасштабної війни багато зірок зіткнулися з блокуванням акаунтів через освітлення правди про війну, яку розв’язала Росія.

Український телеведучий Анатолій Анатоліч поскаржився на постійні «бани» в Instagram через публікації про війну на території нашої країни.

За словами зірки, у головному офісі соціальної мережі не хочуть бачити, що в Україні творять росіяни.

«Мене знову забанили в інста, і знову розбанили. Я вже не знаю що постити. За що мене в черговий раз звідси поженуть, і може вже назад не візьмуть. Так, там в головному офісі в США не хочуть бачити що в нас тут коять «вони». Про «них» взагалі або нічого, або добре. Бо Instagram не місце для цькувань і агресії», — написав шоумен.

Він додав, що з радістю публікував би сімейний контент як це було раніше, проте зараз має говорити правду про злочини ворога.

«Мій Instagram був завжди про родину, про моїх прекрасних дітей, про мої подорожі і мою чудову роботу. Про мої цінності. Я дякую Богу і ЗСУ, що моя родина зараз зі мною. Так менше подорожей, та й роботу я втратив разом з каналом Україна, але цінності вийшли на перший план. Цінність говорити правду, бути зі своїми людьми в складний час. Доносити важливе і говорити з людьми тут, за допомогою Instagram. Але зараз розумію що не можу говорити те що думаю, бо це не подобається алгоритмам соціальної мережі. І модераторам теж. Тож поки повиставляю їжу і свої фоточки, як би хотів бачити мою стрічку Марк», — обурено завершив Анатолій Анатоліч.

Раніше повідомлялося, що телеведучий та інтерв’юер Анатолій Анатоліч показав, як виглядав у 16 років.

Анатолій Анатоліч висловився про блогерів, які не висвітлюють війну в Україні