Обстріли Луганщини: загинули 16-річний хлопець та його 20-річна сестра

Село Райгородка перебуває в зоні активних бойових дій і росіяни не дають можливості місцевим мешканцям виїхати у безпечні регіони.

Війська РФ на днях обстріляли Райгородку на Сватівщині. Після влучання снаряду в будинок загинули 16-річний хлопець та його 20-річна сестра, які в той час перебували на горищі. Доля їхньої тітки, з якою вони проживали, наразі залишається невідомою. Про це заявив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

«Про трагедію першим повідомив батько загиблих. Ще у вересні він разом із дружиною вирушив з Райгородки до Куп’янського району до родичів. У той момент відбулася деокупація Харківщини і родина залишилася роз’єднаною. Увесь цей час батько приховував наявність телефонного зв’язку з дітьми та місце їхнього перебування. Доки не сталася трагедія», — йдеться у повідомленні.

За словами голови ОВА, село Райгородка перебуває в зоні активних бойових дій і росіяни не дають можливості місцевим мешканцям виїхати у безпечні регіони. Не евакуюють навіть дітей.

«Таким чином, вони створюють передову лінію оборони  живий щит, а потім вже за людьми ставлять «зуби дракона», — зазначив він.

Лисогор закликав евакуюватися із прифронтових сіл та селищ.

«Збережіть життя собі, рідним та усім тим, хто по декілька разів на тиждень приїздить і вмовляє вас виїхати! Залишатися біля лінії фронту вкрай небезпечно. Не загравайте зі смертю», — наголосив голова ОВА.

Нагадаємо, на Луганщині окупанти повісили чоловіка за проукраїнську позицію.

Як повідомлялося, росіяни дві доби поспіль намагалися штурмувати Білогорівку на Луганщині, завдали по населеному пункту авіаудару.