Окупаційна влада Криму "націоналізувала" квартиру Зеленських

«Влада» Криму вирішила «націоналізувати» квартиру в Ялті, що належить першій леді України Олені Зеленській.

В анексованому РФ Криму окупаційна влада вирішила «націоналізувати» квартиру родини президента України Володимира Зеленського, яка знаходиться у Ялті. Про це повідомляють російські ЗМІ в середу, 24 травня.

Зазначається, що також було привласнено майно й інших осіб, зокрема, 57 об’єктів власності, що належать громадянам України.   «Рішенням «держради» Криму «націоналізовано», зокрема, виноробне підприємство Алеф-Віналь-Крим, яке належало Вадиму Єрмолаєву, торгові площі Скай плаза в Ялті, бенефіціаром яких є колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, сільгосппідприємство в Ленінському районі Семисотка та компанія, пов’язане з оточенням Арсена Авакова, та інші активи», — йдеться у повідомленні.   Крім того, окупанти «націоналізували» будівлю Меджліса кримсько-татарського народу в Сімферополі.

Так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов у своєму Telegram-каналі написав, що «Росія «націоналізувала» квартиру дружини президента України Олени Зеленського в Ялті».

Нагадаємо, раніше «влада» Криму ухвалила рішення про «націоналізацію» майна «іноземних громадян і держав, які вчиняють щодо Росії недружні дії». До переліку увійшли близько 500 об’єктів нерухомості.

У Зеленського прогнозують «дружню мілітаризацію» Криму