Поблизу Святогірська ексгумували тіла двох загиблих від рук окупантів

Тіла загиблих передані на експертизу. Після всіх необхідних процедур дівчина і літній чоловік будуть належним чином перепоховані.

У селі Тетянівка поблизу Святогірська Донецької області поліція ексгумувала тіла літнього чоловіка і неповнолітньої дівчини, які загинули влітку 2022 року під час артилерійського обстрілу з окупованої території. Про це повідомляє пресслужба поліції Донеччини.

«Тетянівка майже пів року перебувала на лінії бойових дій. З травня до вересня 2022 року сусіднє місто Святогірськ було захоплено військами РФ, обстріли з протилежного боку річки Сіверський Донець тривали майже щодня по кілька годин. Місцеві жителі розповідають, що майже увесь час проводили в підвалах, виходячи на вулицю лише у хвилини затишшя. На початку липня в селі залишалось близько 40 людей. Вдень один з них, 82-річний чоловік, знепритомнів на городі. На допомогу йому поспішили сусіди, серед яких була жінка з 15-річною дочкою. Раптом за декілька метрів від них розірвався снаряд — дівчинка загинула на місці, а її мати дістала поранення», — йдеться у повідомленні.

Тіла загиблих ексгумовані і передані на експертизу. Після всіх необхідних процедур дівчина і літній чоловік будуть належним чином перепоховані.

Нагадаємо, у Донецькій області виявили нові поховання жертв російських окупантів.

Раніше повідомлялося, що на Харківщині правоохоронці ексгумували тіло жінки, яка загинула внаслідок російської агресії.