Посадовець інстутуту експертиз СБУ виправдовував дії окупантів

Заступниці начальника фінансово-економічного відділу Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ висунули підозру у виправдовуванні дій окупантів. Про це повідомляють спецслужба та ДБР.

Жінка виправдовувала повномасштабне вторгнення рф, заперечувала її військові злочини та підтримувала незаконне «приєднання» до росії тимчасово окупованих районів на сході та півдні нашої держави.

На своєму робочому місті вона намагалась переконати колег, що війна з 2014 року у внутрішнім громадянським конфліктом. Також вона стверджувала, що українські міста Харків і Одеса «исконно русские города».

Також посадовиця намагалась представити збройну агресію рф проти України як «внутрішній громадянський конфлікт» і називала «дезінформацією» факти знищення рашистами українських об’єктів критичної інфраструктури.

Наразі фігурантці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 436-2 КК (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників, вчинене службовою особою).

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии