Пропаганда Росії "зламалася" після подій у Бєлгородській області — ГУР

Російська пропаганда розповідає про втрати серед бійців РДК в Бєлгородській області. Однак це лише вигадки, заявили у розвідці.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону заявив, що внаслідок подій в Бєлгородській області пропаганда РФ «зламалась», оскільки не може нормально пояснити ключові моменти навіть внутрішній аудиторії.

«Насправді російська пропаганда зламалась. До цього часу деякі ключові повідомлення не може пояснити навіть для внутрішньої аудиторії. Весь світ побачив, що на Росії розгортається справжнє внутрішньоросійське протистояння між вільними людьми й злочинним режимом», — сказав представник української розвідки.

Юсов також не підтвердив заяви російської сторони про втрати підрозділів, які діяли в Бєлгородській області.

«Ця інформація не підтверджується. Це нашвидкуруч зліплені пропагандистські фейки, не більше. Там було багато смішних речей. І генерал, який особисто керував звільненням вулиці й інші кумедні моменти», — зазначив він.

В української розвідки також є інформація про наміри Росії перекинути свої підрозділи з окупованих територій України до РФ. Але цей процес перш за все потребує підготовки, ГУР слідкує за ситуацією.

Нагадаємо, 22 травня влада Бєлгородської області РФ заявила, що до прикордонного Грайворонського району нібито увійшла «українська диверсійно-розвідувальна група». У трьох селах начебто відбулися бої. У регіоні близько доби діяв режим контртерористичної операції.

тазаявили про початок операції у Бєлгородській області по звільненню Росії від режиму Володимира Путіна. Українська розвідка зазначила, що на території Бєлгородської області діють лише росіяни, які створюють «смуга безпеки» для захисту українців.

23 травня Міноборони РФ заявило, що «підрозділи, які вторглися, були розгромлені» й в результаті боїв було вбито понад 70 «українських терористів», але жодного підтвердження цих даних не надало. спростував заяву російського Міноборони й офіційно заявив, що не має втрат.