Псевдосуд "ДНР" засудив двох "азовців" до 13 років в’язниці

Бійців звинуватили в тому, що вони близько 20-30 разів вистрілили в бік чоловіка, хоча той встиг лягти на підлогу і не постраждав.

Двоє військовослужбовців полку Азов засуджені в так званій «ДНР» до 13 років позбавлення волі кожен «за жорстоке поводження з мирним населенням і замах на вбивство». Про це повідомляє російська пропагандистська агенція ТАСС із посиланням на пресслужбу Слідчого комітету РФ.

Повідомляється, що бійці полку Азов Пилявський і Харченко 5 березня 2022 року в Маріуполі заступили на бойовий пост в одній із квартир житлового будинку, а в будинку навпроти чоловік, одягнений у цивільний одяг, висловлював невдоволення позиціями українських бійців у будинках, де проживають мирні жителі.

Пилявського і Харченка звинуватили в тому, що вони близько 20-30 разів вистрілили в бік чоловіка, хоча той встиг лягти на підлогу і не постраждав.

Нагадаємо, в березні так званий «Верховний суд ДНР» засудив до 20 років позбавлення волі українського захисника із полку Азов. Псевдосудова інстанція звинуватила його нібито у «вбивстві мешканки Маріуполя».

«Суд ДНР» засудив морпіха ЗСУ до 22 років тюрми