Риболовецький траулер, що належить російському олігарху, віддали до АРМА

Морозильний риболовецький траулер «Бухта Соколовская», який будували на заводі олігарха Вадима Новінського для росіян, передали в управління АРМА.

Великий морозильний риболовецький траулер «Бухта Соколовская», проекту 1288 належить на праві власності ПАТ «Преображенська база тралового флоту» (ІПН 2518000814), а фактичним володільцем якого являється ТОВ «Наваль логістік».  Вартість майна складає біля одного мільярду гривень.

Судно не введено в експлуатацію, оскільки перебуває на стадії незавершеного будівництва на території одного із миколаївських суднобудівних заводів.

ПАТ «Преображенська база тралового флоту» — компанія підсанкційного російського олігарха. Відомо, що олігарх входить до найближчого оточення кремля і є одним з найбільших «донорів» війни проти України. Для обходу санкцій власник судна оформив його на одне з публічних акціонерних товариств з Приморського краю рф. Можливо, мова йде про губернатора краю Олега Кожемяко.

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии