Російські добровольці показали відео операції у Бєлгородській області

Легіон Свобода Росії опублікував відео операції, яку він провів на території Білгородської області Росії.

Під час операціїта в Бєлгородській області російські військові ховались в будинках місцевих жителів і під огорожами попри те, що мали численну перевагу та добре знали місцевість. Про це завив у Telegram.   «Перше відеозведення нашої операції в Бєлгородській області. Кадри, що демонструють боягузтво і непрофесіоналізм путінських військ. Маючи чисельну перевагу, діючи на знайомій їм території, солдати ЗС РФ панічно ховалися в посадках і під парканами», — йдеться у повідомленні.   Добровольці зазначили, що військові РФ «хотіли пограти в хованки, але артилеристи з грають краще».
  «Тут же — знищена і пошкоджена техніка, яка більше не поїде російськими дорогами руйнувати українські міста», — додали в легіоні.

Нагадаємо, 22 травня влада Бєлгородської області РФ заявила, що до прикордонного Грайворонського району нібито увійшла «українська диверсійно-розвідувальна група». У трьох селах начебто відбулися бої. У регіоні близько доби діяв режим контртерористичної операції.
  тазаявили про початок операції у Бєлгородській області зі звільнення Росії від режиму Володимира Путіна. Українська розвідка зазначила, що на території Бєлгородської області діють лише росіяни, які створюють «смуга безпеки» для захисту українців.

Пізніше командир РДК Денис White Rex розповів, що та  зайшли в Білгородську область РФ на 42 км углиб, найактивніша фаза їхніх дій позаду, однак операція ще триває.

Нові прориви. Ситуація в Бєлгородській області