Розвідувальний корабель РФ атакували три морські дрони — ЗМІ

РосЗМІ повідомляють, що «атака була відбита», за «попередніми даними, корабель не зазнав ушкоджень».

Розвідувальний російський корабель Іван Хурс вранці у середу, 24 травня, нібито був атакований невстановленими «морськими дронами» за 74 кілометри на північ від Босфору. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Зазначається, що в атаці брало участь одразу три дрони, тип яких не називається. За інформацією РосЗМІ «атака була відбита», за «попередніми даними, корабель не зазнав ушкоджень». Дальність приблизного району, де був атакований Іван Хурс, становить понад 400 км від контрольованої території України.

Разом з тим, офіційного підтвердження інформації про атаку на корабель з боку РФ поки немає.

Як пише Defense Express, розвідувальний корабель Іван Хурс був спущений на воду лише у 2017 році та введений у склад Чорноморського флоту у 2018 році.Корабель оснащений різноманітними комплексами радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби, а також системами зв’язку для забезпечення управління флотом. Він призначений для стеження за комплексами протиракетної оборони, а точний склад апаратури не розголошується. Озброєння корабля — декілька тумбових кулеметних установок МТПУ для 14,5-мм КПВТ та декілька ПЗРК. Екіпаж складає 120 осіб.

Нагадаємо, у районі Кримського мосту у середу, 24 травня, помітили сильне задимлення. Так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов заявив, що Кримський міст був закритий через «військові навчання».

Нагадаємо, у районі Кримського мосту у середу, 24 травня, помітили сильне задимлення. Так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов заявив, що Кримський міст закритий через «військові навчання».

Залужний розповів, як відбувалося затоплення крейсера Москва