Співак Сем Сміт втратив голос під час концерту

Володар премії Греммі пішов за лаштунки та спробував зробити все можливе, аби продовжити шоу, втім нічого не вийшло.

Британський співак Сем Сміт відмінив свій концерт у Манчестері. Причиною цього стала втрата голосу. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

«Я не знаю, що сказати, чесно кажучи. Кілька тижнів тому я боровся з вірусом, і з того часу ми подорожували Європою і давали такі неймовірні концерти. Сьогодні на саундчеку я почувався чудово і був такий схвильований тим, що сьогодні ввечері ми подаруємо Манчестеру приголомшливе шоу з особливим гостем-сюрпризом наприкінці», — сказав він.

Артисту вдалося виконати лише три композиції, проте під час останньої він зрозумів, що має проблеми з голосом. За лаштунками музикант спробував його відновити, але це ні до чого не призвело, тож глядачів попросили залишити залу.

«Під час третьої пісні я помітив, що з моїм голосом щось не так. Я молився, що це просто мій голос прокидається перед виступом, але під час четвертої пісні я відчув, що щось справді не так. Я зійшов зі сцени і спробував повернути його, але він не піддавався. Чесно кажучи, серце розривається від того, що я не зміг закінчити сьогоднішнє шоу для всіх вас. Я люблю вас всіх. Мені дуже шкода, мені дуже шкода», — підсумував Сем Сміт.

 instagram.com/samsmith  

Раніше повідомлялося, що співачка Настя Каменських повідомила шанувальникам, що втратила голос. 

У Jerry Heil на благодійному концерті зник голос