США стежитимуть за військовою співпрацею РФ та КНДР — Держдеп

Вашингтон стурбований останніми повідомленнями у ЗМІ про ймовірну взаємодію між Росією й Північною Кореєю у військовій сфері.

У Держдепі США заявили, що приділятимуть пильну увагу можливій співпраці Росії та Північної Кореї в  питанні постачань летальних озброєнь. Про це заявив під час брифінгу у вівторок, 25 квітня, заступник речника Держдепартаменту США Ведант Пател, передає Укрінформ.

«Ми раніше відкрито говорили про постачання боєприпасів із КНДР (до Росії – ред.), тож ми продовжимо приділяти пильну увагу цьому, зокрема, передачі летальної допомоги з Північної Кореї», — заявив Пател.

Він також підкреслив, що Вашингтон стурбований останніми повідомленнями у ЗМІ про ймовірну взаємодію між Росією й Північною Кореєю у військовій сфері.

Як ми вже раніше повідомляли, США у Комітет Ради Безпеки ООН з питань санкцій проти Північної Кореї передали докази постачання Пхеньяном зброї російській приватній військовій компанії Вагнера, яка використовує її у війні в Україні. Пізніше у КНДР заявили, що США можуть зіткнутися з «неприємними наслідками», якщо продовжать «поширювати інформацію про торгівлю зброєю між Росією та Північною Кореєю».