Тепло та грози: синоптики дали прогноз на останні вихідні весни

Останні вихідні весни, 27-28 травня, будуть теплими та доволі дощовими, подекуди з грозами.

В останні вихідні весни погода в Україні буде переважно теплою, але дощовою, подекуди очікуються сильні грози. Про це повідомляє Sinoptik.ua.   У суботу, 27 травня, найтепліше буде на півдні, Закарпатті, в Кіровоградській, Черкаській, Запорізькій, Полтавській, Дніпропетровській, Київській, Сумській та Чернігівській областях — +25…+26 °С.

У східних регіонах, на Буковині, у Вінницькій та Хмельницькій областях повітря прогріється до +20…+23 °С, а на заході, Волині, у Рівненській та Житомирській областях — до +18…+21 °С.   Дощі оминуть лише Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську та Івано-Франківську області, на решті території синоптики прогнозують зливи з грозами.
  У неділю, 28 травня, у західних областях повітря прогріється до +18…+20 °С, у центральних, північних та східних регіонах — +19…+22 °С, на півдні та південному сході — +24 °С.   У західних, північних та центральних областях обійдеться без дощу, а ось на півдні та південному сході та сході України можливі зливи з грозами.
  Нагадаємо, у червні середня місячна температура в Україні очікується в межах +18-23°, в горах +15-19°, що на 1-1.5° вище за норму. У Києві вже розпочалося метеорологічне літо.