Тривають вже 57 тижнів: Білорусь знову продовжила військові навчання з РФ

У Білорусі в черговий раз продовжили спільні з Росією військові навчання. Вони триватимуть щонайменше до 4 червня.

Білорусь вкотре продовжила спільні зі збройними силами Росії військові навчання. Вони триватимуть як мінімум до 4 червня. Про це повідомляє Беларускі гаюн у Telegram.   Зазначається, що 27-28 травня будуть вихідними для деяких полігонів, а інші продовжують працювати без перерви, як Доманово, Лепельський та Обуз-Ліснівський»   Навчання на білоруських полігонах продовжують з 29 травня до:   227 загальновійськовий полігон Борисівський (Борисівський район) до 3 червня; Полігон Гозький 6 омбр. (Гродненський район) до 4 червня; Полігон Брестський 38 одшбр. (Брестський район) до 4 червня; Полігон Осиповичський 51 абр. (Осиповичський район) до 4 червня; 212-й авіаційний полігон Німан (Новогрудський район) до 2 червня; 230 загальновійськовий полігон Обуз-Ліснівський (Барановичський район) до 4 червня; 174 навчальний полігон ВПС та військ ППО Доманово (Івацевичський район) до 4 червня; Полігон Лепельський 19 омбр. (Лепельський район) до 4 червня.
  Навчання продовжують з 29 квітня 2022 року. Усього вони тривають уже 57 тижнів.   Моніторингова група зазначає, що збройні сили Білорусі покращують навички, стають більш підготовленими до оборони, але, як і раніше, не готові до наступальних дій через відсутність реального бойового досвіду.

Нагадаємо, 25 травня міністри оборони Росії та Білорусі підписали документи про розміщення тактичної ядерної зброї на білоруській території. Лукашенко заявив, що російська ядерна зброя вже почала переміщуватись у Білорусь.