Туреччина не вводитиме санкції проти РФ — Ердоган

Анкара націлена на добрі відносини з Москвою, бо це дозволяє їй бути посередником у розв’язанні питання війни в Україні.

Анкара не підтримуватиме країни Заходу у питанні санкцій проти Росії та її президента Володимира Путіна. Про це 23 травня заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час виступу на мітингу у провінції Сівас, повідомляє Анадолу.

Зазначається, що слова Ердогана прозвучали у відповідь на висловлювання кандидата на пост глави держави та лідера Республіканської народної партії Кемаля Киличдароглу, який обіцяв у разі приходу до влади запровадити санкції проти Москви.

«Пан Кемаль (Киличдароглу) незадоволений тим, що я підтримую добрі стосунки з паном Путіним. Він каже: «Я підкорятимуся вказівкам Заходу, я вводитиму санкції щодо Путіна». Ви абсолютно не знаєтесь на політиці, пане Кемаль, ідіть на відпочинок», — наголосив турецький лідер.

Він додав, що виступає за співпрацю з Росією, США, Китаєм та іншими країнами Заходу. Адже завдяки цьому, зокрема, Туреччина може бути посередником між РФ та Україною.

Нагадаємо, 28 травня у Туреччині відбудеться другий тур президентських виборів.

Суперник Ердогана закликав РФ «прибрати руки» від Туреччини