У Дніпрі з’явилася вулиця Героїв УПА

Депутати міської ради проголосували за перейменування вулиці Камчатської на вулицю Героїв УПА.

У Дніпрі на сесії міської ради перейменували близько десяти вулиць, пов’язаних із Росією. Про це повідомив міський голова Борис Філатов у Telegram 24 травня.   «Сьогодні на сесії перейменували ще майже десяток вулиць — щоб позбавити їх відгомону російського ярма. Так само, як ми це зробили із понад сотнею інших наших топонімів. Але це не просто зміна назв. Це ще й чудова можливість подякувати нашим неймовірним героям сил ППО», — написав він.

Тепер, за словами Філатова, замість Бородинської у Дніпрі є вулиця Вартових Неба. А вулиця Камчатська віднині носить назву Героїв УПА. Крім того, на заміну Леваневського прийшла вулиця Львівська.   «Два роки тому в Дніпрі таке, мабуть, було б навіть складно уявити», — зазначив мер.   Минулого року в Дніпрі перейменували понад 150 вулиць, ще близько 300 є в плані.

Як відомо, в Україні заборонили пов’язані з Росією географічні назви. Нещодавно у Києві перейменували дві станції метро — станція метро Дружби народів тепер буде називатись Звіринецькою, а станція Площа Льва Толстого змінила назву на Площа Українських героїв.