У Дніпропетровській області матроса засудили за погрози вбивством офіцеру

У Дніпропетровській області матроса зі стрілецької роти Олега Геремея засудили за погрози вбивством офіцеру. Про це редакція  368.media  дізналася з вироку Дніпропетровського райсуду по ч.4 ст.405 КК.

Уродженця смт Велика Березовиця Тернопільського району  призвали на військову службу у  березні 2022 року. В середині липня у місці тимчасової дислокації військової частини матрос вживав алкогольні напої. У стані сп`яніння звернувся до майора з проханням про надання йому можливості вибути у звільнення. Офіцер відмовив йому та зауважив, що за пияцтво йому загрожує адміністративна відповідальність.

Матрос , усвідомлюючи те, що начальник зробив йому обґрунтоване зауваження, вступив у відкритий конфлікт із майором. Він вирішив погрожувати йому вбивством.

Одразу після відмови майора  надати йому звільнення,  у  присутності інших військовослужбовців частини висловив йому погрозу застрелити його з АК-74. Під час цього він неодноразово направляв зброю у бік потерпілого. Далі він зробив постріл у напрямку майора, влучивши у пішохідну доріжку.

Чоловіку вручили підозру по ч.4 ст.405 КК. Матрос визнав провину у злочині. Він підписав угоду зі слідством. Суд призначив йому покарання у вигляді тримання під вартою на гауптвахті. Обвинувачений проведе там півроку.