У Харкові солдат ЗСУ привласнив благодійну допомогу

У Харкові солдат ЗСУ Микола Субота привласнив благодійну допомогу, яку йому надіслала волонтер. Про це редакція 368.media   дізналася із вироку Жовтневого райсуду за ч.1 ст.190 КК.

Чоловік служив на посаді оператора контрольно-перевірочного відділення технічної батареї. В другій половині січня 2023 року він  телефонному режимі зв’язався з волонтером, яка здійснювала матеріальну допомогу виключно військовослужбовцям, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Субота заявив, що перебуває на фронті то через відсутність матеріального забезпечення заправляє та ремонтує транспортний засіб, на якому виконує бойові завдання за власні кошти.  Жінка перерахувала йому на картку частинами гроші на суму 15,5 тис. гривень.

Обвинувачений під час дізнання надав заяву, в якій зазначив, що беззаперечно визнає свою вину у вчиненні кримінального проступку, ознайомлений з обмеженням права на апеляційне оскарження та згоден на розгляд обвинувального акта в спрощеному порядку без проведення судового розгляду у судовому засіданні.

Чоловіка визнали винним та засудили до штрафу у 34 тис. гривень.

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии