У Лондоні королівський кортеж на смерть збив жінку

Жінку було збито 10 травня на перехресті Кромвель-роуд та Ворік-роуд у західному Лондоні.

Два тижні тому поліцейський мотоцикл, який супроводжував королівський кортеж герцогині Единбурзької Софі, збив 81-річну Хелен Холланд з Бірченджер. Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що на момент аварії Хелен Холланд перебувала у Лондоні у гостях у своєї сестри. Після інциденту жінку госпіталізували до лікарні, де вона перебувала у тяжкому стані.

Сім’я постраждалої повідомила, що вона боролася «за своє життя протягом майже двох тижнів… але пошкодження її мозку призвело до смерті.

Оголошуючи про смерть Хелен Холланд, її син, Мартін, сказав, що його мати померла після «численних переломів кісток і масивних внутрішніх травм».

У свою чергу Букінгемський палац заявив, що герцогиня «глибоко засмучена» і надіслав від її імені найглибші співчуття всій родині.

«Герцогиня Единбурзька глибоко засмучена звісткою про смерть Гелен Голланд. Найглибші співчуття Її Королівської Високості адресовані всій родині пані Голланд», — йдеться у повідомленні.

Шеф Супт Річард Сміт, керівник підрозділу охорони членів королівської родини та високопосадовців столичної поліції, сказав, що «трагічний результат відчувають колеги по всій поліції», і «ми всією душею з родиною та близькими цієї жінки».

«Поліцейські знають, що їхні дії, як на службі, так і поза нею, можуть бути перевірені, і після того, як ми повідомили про інцидент, IOPC розпочало незалежне розслідування — ми продовжуємо співпрацювати і підтримувати це розслідування», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що принц Гаррі програв судовий процес, який стосувався оплати поліцейської охорони під час своїх візитів чи візитів сім’ї до Великобританії.

Принц Гаррі та Меган Маркл поскаржилися на переслідування папараці