У Мадриді розпочинають роботу мобільні комплекси паспортного сервісу

Послуга з обміну посвідчення водія буде впроваджена пізніше, і про неї повідомлять додатково.

У Мадриді (Іспанія) у тестовому режимі розпочинають роботу мобільні комплексипаспортного сервісу. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

«Робота п’яти мобільних програмно-технічних комплексів — спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою ДП Документ — дозволить українським громадянам зручно та швидко оформлювати чи відновлювати необхідні документи», — йдеться у повідомленні.

Тепер українці можуть отримати у Мадриді послуги з оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого); обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання); обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності); одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки.

Як заявили в МВС, послуга з обміну посвідчення водія буде впроваджена пізніше, і про неї повідомлять додатково.

Пересувні станції паспортного сервісу розташовані за адресою: C. del Alto del Retiro, 28031 Madrid. Графік роботи центру: понеділок — субота, з 9:00 до 18:00.

Зазначається, що обслуговування відвідувачів в іспанській столиці на період тестування систем здійснюється за живою чергою. Запис до електронної черги буде впроваджений після успішного завершення тестування, про що буде повідомлено додатково на вебсайті ДП Документ.

Підрозділи паспортного сервісу вже доступні у чотирьох містах Польщі (Варшава, Краків, Ґданськ, Вроцлав), у Туреччині (Стамбул), Словаччині (Братислава), Чехії (Прага), Іспанії (Валенсія) та двох містах Німеччини (Кельн, Берлін).Державна міграційна служба і надалі розширюватиме географію роботи ДП Документ в інших країнах.

Раніше повідомлялося, що українській паспортний сервіс розпочав роботу в іспанському місті Валенсія.