У Молдові пройдуть військові навчання за участі Британії, Румунії, Франції

Спільні міжнародні військові навчання в галузі протиповітряної оборони триватимуть до 2 червня.

У Молдові військові Британії, Румунії та Франції в травні вперше проведуть навчання Повітряний бастіон — 2023. Про це повідомила пресслужба уряду Молдови.

«Національна армія проведе у період з 25 травня по 2 червня поточного року спільні міжнародні навчання в галузі протиповітряної оборони з метою забезпечення заходів безпеки під час проведення другого саміту Європейської політичної спільноти», — йдеться повідомленні.

Зазначається, що військово-транспортні підрозділи прибуватимуть до Молдови в період з 25-27 травня через пункт пропуску Леушени та пройдуть через Кишинів на військову базу Бульбоака.

Нагадаємо, у період із 29 травня по 9 червня на півночі Європи пройдуть військово-повітряні навчання під назвою Arctic Challenge Exercise 2023 (ACE 2023). У навчаннях приймуть участь близько 120 літаків та близько 2,7 тис. осіб особового складу з 14 країн.

А в північній частині Європи відбулися військово-морські навчання Грізний щит, в яких взяли участь понад 20 військових кораблів США і НАТО, а також більш як 30 літаків, зокрема F-35.