У Німеччині невідомий проник в урядовий кортеж і накинувся на Шольца

Канцлер спокійно відреагував на інцидент, не надавши йому значення. Однак він матиме наслідки для охорони.

Невідомий проник в урядовий кортеж і накинувся на канцлера Німеччини Олафа Шольца. Про це повідомляє Bild із посиланням на протокол розслідування.   24 травня Шольц брав участь у святкуванні 25-річчя Європейського центрального банку у Франкфурті-на-Майні. Пізно ввечері він попрямував до аеропорту під поліцейським конвоєм.

Дорогою в колону проник 48-річний чоловік на особистому автомобілі. Зазначається, що в нього грецьке прізвище. На допиті він заявив, що думав, ніби це весільний кортеж.   Хоча номерів автомобіля не було в базі, його пропустили на закриту територію аеропорту разом з рештою конвою.   Члени делегації швидко піднялися на борт авіалайнера, але Шольц затримався, оскільки розмовляв телефоном. Коли він вийшов з авто, невідомий вибіг на злітно-посадкову смугу і кинувся на канцлера.   «Він міцно потиснув йому руку, потягнув до себе і притиснув до грудей, намагаючись обійняти. Лише тоді охоронці Шольца усвідомили, що щось не так», — пише видання.   Сам канцлер спокійно відреагував на інцидент, не надавши йому значення. Проте він матиме наслідки для урядової охорони.

Нагадаємо, раніше біля кортежу генпрокурора Болгарії стався вибух. А у Лондоні королівський кортеж на смерть збив жінку.