Україна отримає 17 млн євро на житло для переселенців

Вже понад 650 переселенців отримали кредит (зі ставкою 3% річних) на загальну суму 892,6 млн гривень.

Міжнародні донори нададуть Україні 17 млн євро на житлове кредитування для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

«Це одна з найдієвіших програм забезпечення ВПО доступним житлом. Дякую всім причетним, що допомагаєте людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Своєю чергою сприятимемо залученню до грантової програми інших міжнародних донорів. Це стане потужним майданчиком для інтеграції ВПО у нові громади», — завила віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещукпід час зустрічі з представниками Держмолодьжитла й Офісу Кредитної установи для відбудови (KfW) в Україні.

Зазначається, що вже понад 650 переселенців отримали кредит (зі ставкою 3% річних) на загальну суму 892,6 млн гривень. Цю грантову програму реалізує Держмолодьжитло за фінансування уряду Німеччини через Кредитну установу KfW.

Україна та KfW успішно реалізують в доступну програму кредитування житла для внутрішньо переміщених осіб з 2021 року.

Модульні містечка для переселенців «не спрацювали» — Верещук

Нагадаємо, Кабмін підтримав створення Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав та свобод внутрішньо переміщених осіб.