Україна повернула з полону 106 захисників Бахмута

Загалом в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 українців. Серед них 139 цивільних.

Україна повернула з полону 106 військових, які воювали на Бахмутському напрямку. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у четвер, 25 травня.

«У результаті обміну додому повертаються вісім офіцерів та 98 військовослужбовців рядового та сержантського складу. Також репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти. Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до Збройних сил України: з них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

Щонайменше сім врятованих оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

Загалом на сьогодні в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

Раніше у травні Україна повернула 45 захисників Азовсталі. Всі вони – нацгвардійці з підрозділу, створеному дев’ять років тому на азовських берегах.

Близько 24 тисяч цивільних українців знаходяться у заручниках РФ — Лубінець