Укртатнафта перерахувала у бюджет 1,2 млрд гривень

Цю суму нинішнє керівництво Укртатнафти перерахувало на користь держави як податки, не сплачені колишніми власниками.

Компанія Укртатнафта додатково перерахувала до бюджету понад 1,2 млрд гривень податків, не сплачених колишніми власниками. Про це повідомляє СБУ у середу, 24 травня.

«Завдяки розслідуванню Служби безпеки та БЕБ щодо корупційних схем колишнього менеджменту ПАТ Укрнафта та ПАТ Укртатнафта бюджет України поповнився ще на 1,2 млрд грн. Відповідну суму нинішнє керівництво ПАТ Укртатнафта перерахувало на користь держави як податки, не сплачені колишніми власниками», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ці кошти буде спрямовано для забезпечення потреб Сил оборони.

Раніше правоохоронці викрили керівництво Укртатнафти на привласненні нафтопродуктів на загальну суму понад 2 млрд гривень. В СБУ нагадали, що за фактом ухилення від сплати податків повідомлено про підозру колишньому директору компанії, який перебуває під вартою.

Попередній менеджмент компанії реалізовував пальне через мережу АЗС без сплати акцизного податку, хоча суми акцизного збору закладалися в ціну для споживачів.

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин незаконної діяльності та притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, у квітні Укртатнафта додатково перерахувала до бюджету 687 млн гривень податків.

Раніше у лютому СБУ та БЕБ проводили обшуки у будинку олігарха Ігоря Коломойського у справі про махінації в Укрнафті та Укртатнафті.

Після цього стало відомо, що викрито схеми присвоєння 40 млрд гривень колишніми власниками та менеджментом Укрнафти та Укртатнафти. Було повідомлено про підозру головному бухгалтеру та колишньому директору Укртатнафти.