Укрзалізниця отримає від Світового банку $25 млн

Компанія очікує за цим грантовим фінансуванням постачання техніки та рухомого складу вже в поточному році.

 отримає від Світового банку 25 мільйонів доларів на відбудову критичної залізничної інфраструктури та збільшення вантажоперевезень. Про це 26 травня повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що для реалізації цього гранту підписала угоду про співпрацю з Управлінням ООН з обслуговування проєктів — ЮНОПС. 

«Вперше ми маємо фінансову підтримку від Світового банку й за цим грантовим фінансуванням очікуємо постачання техніки та рухомого складу вже в поточному році», — заявив член правління компанії Антон Мішин.

Співпраця з ЮНОПС передбачає закупівлю обладнання для відновлення критично важливих об’єктів залізничної інфраструктури, що зазнали пошкоджень.

Також очікується збільшення парку фітингових платформ, що сприятиме розширенню спроможності Укрзалізниці забезпечувати перевезення контейнерних вантажів, у тому числі для перевезень гуманітарної допомоги та експорту продукції сільського господарства.

Нагадаємо, 16 травня Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало Укрзалізниці 105 дизель-генераторів на суму 2,7 мільйона доларів.

Укрзалізниця планує тестувати жіночі купе