В Одесі можуть відкрити доступ до деяких пляжів

Для відпочивальників можуть відкрити окремі пляжні зони від Ланжерону до 16 станції Великого Фонтану.

В Одеській районній військовій адміністрації повідомили про підготовку до часткового доступу відпочивальників на пляжі від Ланжерона до 16 станції Великого Фонтану   «Начальником Одеської РВА та командувачем ОУВ Дунай видано спільний наказ щодо проведення заходів з підготовки до часткового доступу на ділянки узбережжя Чорного моря у межах міста Одеси в умовах правового режиму воєнного стану», — йдеться у повідомленні.   Зазначається, що доступ до окремих пляжних зон від Ланжерону до 16 станції Великого Фонтану з можливістю купання у морі буде надано після виконання комплексу заходів безпеки. Виконання умов наказу перевірятиме спеціально створена комісія від одеської мерії. До 5 червня відповідні акти будуть надані ОВА.
«Остаточне рішення прийматиме начальник Одеської ОВА та ОСУВ Одеса, згідно з чим і буде внесено зміни у попередній минулорічний наказ щодо роботи пляжів», — заявив начальник Одеської РВА Юрій Крук.

Раніше повідомлялося, що люди в Одесі не дослухаються до заборони, а відпочивають на пляжах, попри мінну небезпеку.

Нагадаємо, у Києві не планують відкривати пляжний сезон, киянам та гостям столиці рекомендують утриматись від відвідування пляжів. А на Миколаївщині доступ до пляжів Чорного моря та лісів буде заборонений цього літа через мінну загрозу.