В ОП відреагували на карту "без України"

Україна була, є та буде, а сама Росія історично самообнулилася, відзначив Михайло Подоляк.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на черговий російський історичний фейк про те, що України нібито не існувало. Про це він написав у Twitter в середу, 24 травня.

«Україна була, є та буде. Росія ж історично самообнулилася: путінська еліта зникне, традиційні міфи перетворилися на меми, а територія прискорено занурюється в стан класичного «російського бунту, злиднів і безвладдя», – зазначив Подоляк.

Нагадаємо, 23 травня голова Конституційного суду РФ Валерій Зорькін показав російському президенту Володимиру Путіну французьку карту середини XVII століття та заявив, що на ній нібито «немає України». Після цього Путін заявив, що України нібито «ніколи не існувало».

При цьому на самій карті Україна таки є. Вона називається Ukraine pays des cosaques або «Україна, земля козаків» у перекладі з французької мова.

При цьому на карті була відображена, ймовірна, Гетьманщина, яку диктатор назвав «краєм, який попросився до складу РФ». Таким чином росіяни вкотре спробували виправдати загарбницьку війну проти України.

Раніше Володимир Путін неоднаразово заявляв, що Україну створив Ленін.