В СБУ розповіли про причетність до підриву Кримського мосту

Василь Малюк сказав, що «певні заходи» спецслужбою здійснювалися, однак деталі не став розкривати.

Голава СБУ Василь Малюк прокоментував чутки про нібито причетність української спецслужби до підриву Кримського мосту восени 2022 року. За його словами, СБУ здійснювала для цього «певні заходи». Про це Малюк сказав в інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову

«Згідно з нашим чинним і міжнародним законодавством та звичаями й традиціями ведення війни, з врахуванням того, що то був логістичний шлях, який ми були зобов’язані перерізати ворогу. Певні заходи здійснювалися, однак таких деталей я назагал казати не буду», — відповів глава СБУ.

Також Малюк додав, що СБУ спостерігає за ходом слідства про нібито «теракт» в Росії, у рамках якого затримано вже понад 20 людей — громадян РФ.

Голова СБУ розповів, що успішна атака морських дронів на кораблі Чорноморського флоту РФ у Севастопольській бухті в жовтні минулого року була спланованою спецоперацією СБУ.

Нагадаємо, вранці 8 жовтня на залізничній гілці Кримського моста спалахнула сильна пожежа. Частина моста впала. Пізніше в РФ заявили, що спалах семи паливних цистерн залізничного складу нібито спровокував вибух вантажного авто.