Вийшла гра про українського військового оператора дрону

Серед місій: знищення штабів та техніки окупантів, нейтралізація радіовеж, знаходження вкраденого росіянами майна.

На Steam у ранньому доступі вийшла гра Death From Above, дії якої відбуваються під час російського вторгнення в Україну. Про це повідомили розробники.

Зазначається, що гравець має взяти на себе роль українського військового оператора безпілотника, який бореться з ворожими силами, рятує цінне обладнання та відновлює найважливіші лінії зв’язку, які були ушкоджені бойовими діями.

Вартість гри складає 225 гривень.

«Для тих, хто підтримав наш проєкт на Kickstarter, і для всіх інших гравців, дочасний доступ — чудова можливість вперше спробувати Death From Above і дати відсіч російським агресорам. Ми раді підтримати український народ у боротьбі проти російського імперіалізму. Пам’ятай, Путін: буде гірше», — заявив генеральний директор Lesser Evil, Хендрік Лессер.

Крім того розробники гри планують надавати фінансову підтримку нашій країні. 30% від чистого прибутку будуть порівну розділені між двома українськими благодійними організаціями. Після повного повернення витрат на розробку обсяг пожертвувань зростатиме до 70% чистого прибутку, а решта 30% будуть інвестовані в подальшу розробку гри.

Раніше повідомлялося, що фінська газета Helsingin Sanomat створило в одній з найпопулярніших у Росії онлайн-ігор Counter-Strike кімнату з репортажами про війну в Україні.

Антитіла випустили трек для комп’ютерної гри Death from Above