Влада Грузії вирішила святкувати День незалежності без прапорів ЄС

У Грузії вирішили відмовитись від прапорів Євросоюзу на будівлі парламенту до Дня незалежності країни.

Уряд Грузії цьогоріч вирішив відмовитись від встановлення прапорів Європейського Союзу на будівлі парламенту до Дня незалежності країни. Про це повідомляє Новости-Грузия.
  Так, на День Незалежності Грузії 26 травня великого прапора ЄС не буде на будівлі парламенту Грузії. Уряд країни пояснив це традиційною щорічною зміною головного гасла свята.   Минулого року посланням 26 травня був девіз й прапор ЄС був одним з основних елементів. А цього року головний слоган —  тому місто прикрасили лише символікою національного прапора Грузії.
 
Таке рішення керівництва країни стало темою для обговорень у соціальних мережах. Користувачі соцмереж пов’язали відсутність прапора ЄС у День незалежності Грузії зі зміною зовнішньополітичного курсу уряду.

Опозиційні партії оголосили акції на 26 травня. Вони закликають зібратися з прапорами Грузії та ЄС біля пам’ятника Руставелі та влаштувати ходу до парламенту. Мешканців Тбілісі закликають до флешмобу — вивішувати два прапори: Грузії та Євросоюзу з балконів та вікон своїх квартир.
Нагадаємо, раніше уряд Грузії відмовився погоджувати візит президента Саломе Зурабішвілі в Брюссель.

Приховані домовленості: чому Грузія зближується з Росією