Залужний передав привіт російським пропагандистам

Протягом травня російська пропаганда неодноразово публікувала фейки начебто про поранення генерала Валерія Залужного.

Головнокомандувач Збройними силами України генерал Валерій Залужний почуває себе добре і дякує усім українцям за підтримку. Про це свідчить відео, яке у четвер, 25 травня, оприлюднив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, який також відомий під позивним «Штірліц».

Він нагадав, що протягом травня російська пропаганда неодноразово публікувала фейки начебто про поранення генерала Залужного і конспірологічні думки так званих «експертів» про стан його здоров’я.

«І нарешті сьогодні, 25 травня, я хочу відкрити дуже страшну таємницю про головнокомандувача ЗСУ», – сказав на відео Штефан, після чого на відео з’явився Залужний.

«Щиро дякую усім українцям. Разом ми обов’язково переможемо і не тільки сьогодні. Завжди. Дякую усім», – сказав з посмішкою головком ЗСУ.

Погані новини для рашнпропаганден!

Валерій Федорович почуває себе добре і продовжує планувати звільнення українських земель від російських окупантів!

З Головнокомандувачем разом, і тільки вперед до нашої спільної Перемоги!

Дякуємо за підтримку воїнів ЗС України та інших… pic.twitter.com/olzsMCaubH

— Анатолій Штефан (Штірліц) (@Shtirlitz53) May 25, 2023

Нагадаємо, 24 травня російські ЗМІ і пабліки масово поширювали фейк, що Валерій Залужний «зник з публічного простору», оскільки «дістав тяжку травму під Херсоном». 

Заступниця міністра оборони Маляр повідомила, що вкиди росіян про «зникнення» Залужного – це спроба деморалізувати захисників у Бахмуті.