Зеленський розповів про обмін полонених

Окремо Зеленський подякував кожному українському бійцю, який забезпечив наявність в України відповідного обмінного фонду.

У вечірньому відеозверненні до народу України президент Володимир Зеленський розповів про черговий успіх команди, яка працює над проблемою звільнення українців з російського полону.

«Сьогодні є черговий позитивний результат у нашої команди, що займається обмінами. Повернули з російського полону ще 106 наших воїнів — вони бились на Бахмутському напрямку. Дуже важливо те, що про багатьох із цих 106 людей взагалі не було жодної інформації — вони вважалися безвісти зниклими. Але ми їх знайшли. І повернули додому. 8 офіцерів та 98 солдатів і сержантів… Дякую всім, хто дав цей результат. Єрмак, Буданов, Усов, Лубінець, Малюк, Клименко — всі, хто готував цей обмін», — молодці! 9 зазначив президент.

Окремо Зеленський подякував кожному українському бійцю, який забезпечив наявність в України відповідного обмінного фонду.

«Це мають пам’ятати всі на передовій: що більше російських полонених візьмем, то більше наших людей повернемо», — підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, Україна повернула з полону 106 захисників Бахмута.

Раніше у травні Україна повернула 45 захисників Азовсталі.