Злата Огнєвіч випустила нову пісню та оголосила про поповнення у родині

Артистка зізналася, що в їхній родині очікується поповнення. Сестра виконавиці Юлія очікує первістка.

Українська співачка Злата Огнєвіч презентувала нову композицію під назвою Янгол та кліп на неї.Трек можна послухати на YouTube-каналі зірки.

У пісні артистка передала емоції українок, які з нетерпінням чекають звістки від своїх чоловіків, які захищають наші землі від російських окупантів.

Щодо кліпу, то у зйомках взяли участь рідні Злати Огнєвіч: батьки, сестра та її чоловік. Саме у новому відео вона розсекретила, що незабаром стане тіткою.

Також співачка показала фрагмент того, як сім’я по відеозв’язку спілкується з батьком, військовим хірургом який рятує життя воїнів.

«Ці короткі розмови з батьком повертають нас в той час, коли ми збиралися усією сім’єю вдома і ніхто навіть не міг уявити, що скоро це стане чимось неможливим. Так сьогодні живуть сотні тисяч сімей по усій нашій країні і тільки віра дає сили продовжувати боротися та чекати, молитися за наших янголів», — прокоментувала прем’єру треку виконавиця.

Раніше повідомлялося, що Артем Пивоваров разом із телеведучою Машею Єфросініно презентували спільну композицію на вірші поета Михайля Семенка.

Злата Огнєвіч показала архівне фото із батьком