Цієї весни одягаємо бомбер: модні ідеї від зіркових інфлюенсерів

Спершу серед гравці бейсбольних команд, далі серед студентів та учнів, за якими потім слідувала масова попкультура. Куртка-бомбер набирала популярність із шаленою швидкістю і навіть зараз не здає своїх позицій. Як можна стильно носити бомбер у сучасному прочитанні — підглядаємо у модних трендсеттерів.

Зі штанами з еко-шкіри

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Alicia Roddy (@lissyroddyy)

Два самі по собі уже акцентні елементи із активною фактурою в тандемі створять вибухове поєднання. Рекомендуємо також  додати ще іншу фактуру, за допомогою сумки або головного убору.

Із міні-спідницею та високими чоботами-трубами

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Emili Sindlev (@emilisindlev)

Об’ємний бомбер класно компенсує довжину спідниці, а високі чоботи вносять додатковий акцент. У такій стилізації бомбера, рекомендуємо обирати його в активному кольорі, а решту речей залишати нейтральними.  

Із короткою сукнею та лоферами

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений elsa❤️ (@hoskelsa)

За рахунок закритого та досить таки масивного верху, ніжки на контрасті виглядатимуть максимально ефектно. Щодо взуття, чудово підійдуть лофери або масивні черевики. Також, за бажанням, можете додати кольоровий акцент у якості сумки.

Із брюками-карго

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Alicia Roddy (@lissyroddyy)

Зухвалий та неординарний образ для тих, хто готовий до сміливих поєднань. У цьому випадку рекомендуємо робити акцент на короткі бомбери, як нейтральної, так і яскравої кольорової палітри.

Із міні-спідницею в стилі преппі

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений SOFIA COELHO (@sofiamcoelho)

Бомбер у шкільній та студентській естетиці відіграє ключову роль. А що, якщо спробувати надихнутися нею та приміряти його в непритаманному для себе амплуа?  Доповнюйте образ масивними лоферами, кросівками або високими черевиками.

Автор: Ліля Снігурська