Гід головними уборами: 5 основних must have для ранньої весни

Головний убір, окрім своєї прямої функції, відповідає також за завершенність образу. З ним можна безупинно експериментувати і кожного разу виглядати по-різному. Якщо ви ще не подружилися з цим елементом гардеробу, наша підбірка надихне вас спробувати:

Хустинка

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений elsa❤️ (@hoskelsa)

Виглядає мега стильно, хоч і вносить в образ ретро-нотку. Окрім цього, хустинка додає жіночності, тому, за бажанням, можете її збалансовувати об’ємними пальтами, тренчами або жакетами.

Панама

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Tiffany Hsu (@handinfire)

Черговий варіант головного убору, практичність якого вже оцінили світові модниці. Весною рекомендуємо обирати моделі із еко-шкіри та доповнювати ними більшість своїх образів.

Бейсболка

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

Вона не втрачає своєї актуальності та плавно слідує за нами із сезону в сезон. Робіть ставку на однотонні варіанти без активної логоманії та принтів, і ви легко зможете поєднати її абсолютно з усім.

Балаклава

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Emili Sindlev (@emilisindlev)

Вона також не покидає модних вершин і на ранню весну є чудовим варіантом. Рекомендуємо разом із балаклавою вдягати сонцезахисні окуляри – так оригінальний образ забезпечено.

Мінімалістична шапка

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Sonia Lyson (@sonialyson)

Вічна класика, з якою не можна розлучитися. За рахунок простого дизайну, її можна обирати різноманітних шалених кольорів, таким чином шапка стане класним акцентом у ваших стилізаціях. 

Автор: Ліля Снігурська