Mercedes-Benz показав новий представницький седан E-Class L

Лінійку Mercedes-Benz E-Class 2023 поповнила нова модифікація. Седан отримав подовжений варіант L, який надійде в продаж із листопада. Про це повідомляється на китайському сайті німецького автовиробника.

Новий Mercedes-Benz E-Class L створили насамперед для китайського ринку, адже там такі довгобазові седани традиційно користуються підвищеним попитом. Аналогічні версії існують у Audi A6, BMW 5 Series і навіть Mercedes-Benz GLC. Виробництво моделі налагодять на підприємстві Beijing Benz у Пекіні.

Седан Mercedes-Benz E-Class L подовжили на 140 мм (до 5092 мм), а його колісна база додала 133 мм — до 3094 мм. Це збільшило внутрішній простір на другому ряду.

Ззаду стало не тільки просторіше, а й комфортніше. Встановлено диван з подовженою подушкою і регулюваннями.

Як і стандартний Mercedes-Benz E-Class, L-варіант за доплату можна оснастити трьома дисплеями на передній панелі і камерою для селфі. У мультимедійну систему інтегровано Zoom, TikTok і комп’ютерні ігри.

Новий Mercedes-Benz E-Class L оснащуватимуть 2,0-літровими бензиновими турбомоторами потужністю 204 і 258 к.с., а також 9-ступінчастою автоматичною КПП.