ІІІ Міжнародний кримінально-правовий форум акредитовано Національною асоціацією адвокатів України

Віддаючи дедалі більше сфер публічної діяльності на договірне врегулювання ринку, держава залишає за собою фактично лише одну функцію — кримінальний примус у випадку порушення встановлених правил. Тому зворотний бік децентралізації та лібералізації — посилення кримінальної відповідальності за правопорушення. Звідси і відчутне підвищення кримінально-правових ризиків у всіх сферах суспільного буття, тренди якого стануть предметом дискусій на III Міжнародному кримінально-правовому форумі, акредитованому Національною асоціацією адвокатів України як захід із підвищення кваліфікації адвокатів.

Умови участі у Форумі та отримання залікових балів вказано на сторінці заходу

Бали нараховуються тільки за попередньої реєстрації адвоката на сайті Центру акредитації НААУ. Загальна кількість залікових балів — 8. У разі недотримання цих умов адвокатом — учасником Форуму адвокатські бали нараховано не буде. Видавництво «Юридична практика» не несе відповідальності за недотримання зазначених умов.

У фокусі дискусій: оновлена антикорупційна стратегія держави, взаємини бізнесу та держави в кримінально-правовій площині, питання розвитку судової практики з розгляду кримінальних справ, міжнародні аспекти карного розшуку та виклики кіберзлочинності в цифровому суспільстві.

Серед наших спікерів — найкращі адвокати України з захисту в кримінальних провадженнях, судді, які спеціалізуються на розгляді кримінальних справ, зокрема суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, представники національної поліції, кіберполіції, прокуратури, антикорупційних органів та міжнародні експерти в питаннях кримінальних розслідувань і прав людини.

Дата проведення: 19 березня 2021 року

Час проведення: 09:00–18:30

Місце проведення: м. Київ, готель «Прем’єр Палац» / онлайн

Організатор: газета «Юридическая практика»

Генеральний партнер: АО AVER LEX

Експертний партнер: Equity

Професійний партнер: ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери»

Стратегічний партнер: ЮК VB Partners

Контакти:

Наталія Булко, продаж квитків

(067) 238-83-08, e-mail: [email protected]

Ірина Гончар, координатор Форуму

(067) 924-69-60, [email protected]

Дар’я Сваткова, з питань партнерства

(050) 419-00-49, [email protected]

Вікторія Черкасова, івент-менеджер

(097) 616-76-19, e-mail: [email protected]