Як і де купити нове авто, згаявши менше часу?

Варто визнати, купівля нового автомобіля традиційно була для українських водіїв не просто приємною подією, а справжнім тривалим ритуалом, протягом якого перегорталися сотні пропозицій, відбувалися перемовини з консультантами, відвідини дилерських автосалонів, тест-драйви та численні обговорення варіантів з обізнаними друзями й родичами. Підготовчий етап міг тривати місяцями, а потреба оформити угоду на виплат віддаляла майже звершений момент отримання ключів, досі обклеєних захисною плівкою, ще на пару тижнів.

Авто у лізинг: що та на яких умовах пропонують на AUTO.RIA

Та одного дня все змінилося: після перших ракетних атак автосалони спорожніли, вибір українців став чітким і прагматичними, а час на прийняття рішень скоротився, як і вибір автомобілів, доступних на віддалених дилерських складах. Однак бажання українців обирати авто на власний смак аж ніяк не перетворилося на хаотичні спроби розв’язати транспортне питання похапцем. Не на тих напали!

Тому ми на AUTO.RIA зробили все для того, щоб спростити процес розважливого вибору: розробили сторінки нових авто з вичерпними описами та цінами усіх можливих комплектацій, скоротили ланцюжок необхідних комунікацій і доклали рук до розв’язання низки суто технічних питань, пов’язаних із купівлею — від бронювання вподобаного авто до його доставки новому власнику.

Так з’явився перший в Україні Онлайн Автоцентр AUTO.RIA, в якому вам не лише запропонують вибір серед сотень нових авто 17 різних марок, а й фактично допоможуть стати власником без марних витрат вашого часу і грошей. Адже, наголосимо, підсумкова вартість авто не відрізнятиметься від цінника дилерського салону. Далі — стисло про кілька очевидних переваг, які пропонує Онлайн Автоцентр.

Персональний помічник

Протягом усього процесу — від початку вибору до укладання угоди — ви спілкуватиметеся з однією людиною. Жодних пошуків «Володі, з яким я говорив учора» в дилерському центрі та дзвінків з незнайомих номерів: ваш персональний помічник надасть будь-яку інформацію про модель, якою ви зацікавились в Онлайн Автоцентрі. А за потреби й запропонує кілька вартих уваги альтернатив, допоможе підібрати авто за конкретними параметрами, варіант з акційною ціною чи бонусом.

Бронювання авто

Навіть за умов певного дефіциту наявних пропозицій, який може виникати через ускладнену логістику імпортерів, вам може знадобитися додатковий час на прийняття рішення, — і ми забронюємо уподобане вами авто для того, щоб ви мали змогу остаточно визначитися. А машина тим часом гарантовано чекатиме на вашу згоду. 

Кредит на авто

Дізнатися про базові пропозиції фінансових установ та розрахувати орієнтовний план виплат ви можете за допомогою нашого онлайн-калькулятора, а персональний помічник допоможе з підрахунками на умовах, які вас найбільше влаштовуватимуть, і сприятиме оперативному розв’язанню питання про надання позики будь-яким із банків-партнерів.

Доставка автомобіля

Живете у Полтаві, а вподобане в Онлайн Автоцентрі авто знаходиться у Вінниці? Жодних проблем: ми доставимо вашу обновку за потрібною адресою протягом 2-3 днів після того, як кошти поступлять на рахунок автосалону. Перевізник страхує кожне авто, тож відповідатиме за його стан протягом всього шляху від складу до місця призначення. Вартість цієї послуги залежить від тривалості маршруту: ваш персональний помічник допоможе її розрахувати.

Бажаєти дізнатися більше? Перейдіть сюди, щоб переглянути пропозиції автомобілів та послуг Онлайн Автоцентру