Facebook дозволив користувачам видаляти повідомлення, надіслані в Messenger

У програмі Messenger американської компанії Facebook з’явилася функція, що дає змогу користувачам видаляти надіслані повідомлення. Про це 15 листопада написало видання TechCrunch.

Поки функція «Видалити» діє в Польщі, Болівії, Колумбії і Литві на Messenger для iOS і Android. Компанія планує найближчим часом розповсюдити її на глобальному рівні, хоча це може вплинути на скасування оновлення святкового App Store.

За допомогою нової функції можна буде протягом 10 хвилин видалити вже надіслане текстове або фотоповідомлення з поштової скриньки одержувача. Щоб не допустити використання нової функції з хуліганськими цілями, Facebook буде зберігати надіслані повідомлення протягом короткого періоду часу. У разі виявлення порушень, їх можуть вивчити щодо відповідності правилам спільноти.

Messenger анонсував можливість видаляти повідомлення ще у квітні.

8 жовтня Facebook презентував свої перші гаджети – розумні екрани Portal і Portal+. Це пристрої для відеоспілкування з друзями і родичами. Також передбачено функцію доповненої реальності. Facebook додав у гаджети такі можливості, як дізнатися погоду, послухати музику і замовити їжу.